Tiesioginė transliacija
Gedulo sala
(8 615) 50990 Konsultuojame visą parą
Rimties namai
  • Tiesioginė transliacija Gedulo sala logo

Nuotolinis laidojimas

Kas yra NUOTOLINĖS LAIDOTUVĖS? Tai – galimybė surengti pagarbias ir gražias artimojo laidotuves pagal visą laidojimo ceremonijų standartą patiems artimiesiems nedalyvaujant (dėl jiems svarbių priežasčių).

Daug mūsų šalies piliečių yra emigravę ir ne tik į Europos Sąjungos, bet ir į tolimesnius kraštus. Kartais gali susidaryti ir situacija, kai mirusiojo artimasis yra niekaip neatšaukiamoje kelionėje, neturi galimybės atvykti į Lietuvą, nenori fiziškai dalyvauti dėl emocinių dalykų, mirusysis buvo labai tolimas giminaitis ir panašiai.

Tokiais atvejais gali pagelbėti NUOTOLINIŲ LAIDOTUVIŲ paslauga. Mūsų įmonė gali viską sutvarkyti tiksliai pagal įstatymus, užsakančiojo valią ir pageidavimus, atlikti visą pasirinktą laidojimo ceremonijos paslaugą.

Kaip vyksta užsakymo procesas?

  • Užsakovas susisiekia su mūsų kompanija vienu iš komunikacijos būdu: telefonu +37061550990, el. paštu: gedulosala@gmail.com, biuras@anapus.lt
  • Užsakovas išreiškia visus pageidavimus ir norus. Gali rinktis įvairius laidojimo scenarijus, aprašytus mūsų puslapio skiltyje „Paslaugos ir reikmenys“.
  • Komunikacijos priemonėmis raštu sutvarkomi juridiniai dokumentai – įgaliojimai, užsakymas ir kt.
  • Pradedamas paslaugos teikimas.
  • Esant pageidavimui, visas procesas gali būti filmuojamas ar fotografuojamas. Medžiaga pateikiama kaip atlikimo įrodymas tomis pačiomis komunikacijos priemonėmis.